פותחים סמסטר ביאפא - הירשמו עכשיו !! לדבר ערבית – קורס של 16 מפגשים , שלוש שעות לימוד כל מפגש. הקורס מורכב מ-16 מפגשים שבועיים ללמידה דידקטית מספר לערבית מדוברת בשעתיים הראשונות של המפגש. בנוסף תוקדש השעה האחרונה של כל מפגש לתרגל שיחות והפעלות המבוססות על החומר שנלמד עד אותו מפגש . משך הקורס הוא כארבעה חודשים (16 שבועות) . הקורס מוצע ברמות שונות של מתחילים ומתקדמים.
 
 
header
 
סקרים
الكتب الربية الكتب الربية?
الكتب الربية
الكتب العربية لكتب العربربية الكتب الربية
الكتب الربية
الكتب الربية
الكتب الربية
חדשות ומבצעים
גולשים ממליצים

לימודי ערבית


http://לימודי ערבית פותחים סמסטר ביאפא - הירשמו עכשיו !!
 

הקורסים ביאפא מכווני שיחה ושימוש יום יומי בשפה הערבית. המורים שלנו ילמדו אתכם איך להתבטא ברחוב, במכולת, במפגש אקראי או בשיחה תרבותית על מוסיקה, סרטים או ספרות בערבית.
אנו ביאפא מאמינים באיכות הוראה וליווי אישי, לכן אנו מאמינים שרק מורה קבוע ואיכותי יוכל ללוות את הקבוצה מצעדיה הראשונים ועד קוו הסיום המיוחל ולהכיר כל תלמיד באופן אינדיבידואלי על קשייו, נקודות חוזקו ונקודות חולשתו. לכן במטרה לאפשר למידה פרטנית הקבוצות לא יעלו על עשרה אנשים.


לפרטים נוספים ולהרשמה, אנא צרו עמנו קשר דרך האתר, או התקשרו למישל אלראהב בטלפון 052-7335650 או 03-6815746.


אנחנו מציעים מגוון מסלולים ללימוד ערבית:

 • סדנת זמר ערבי – חדש ובלעדי בקפה יאפא : קורס ללימוד ערבית דרך שירים. בכל מפגש יילמד ויתורגל שיר אחר, במגוון להגים, מתוך כוונה שהתלמידים יוכלו לשיר את השירים בסוף הקורס, ולצאת עם הבנה בסיסית של השפה והתרבות הערבית. הקורס יימשך 16 מפגשים בימי ראשון, בשעות 18:00-18:45 לילדים (גילאי 8-11), ו-20:00 - 21:30 למבוגרים.
 • לדבר ערביתקורס של 16 מפגשים , שלוש שעות לימוד כל מפגש. הקורס מורכב מ-16 מפגשים שבועיים ללמידה דידקטית מספר לערבית מדוברת בשעתיים הראשונות של המפגש. בנוסף תוקדש השעה האחרונה של כל מפגש לתרגל שיחות והפעלות המבוססות על החומר שנלמד עד אותו מפגש . משך הקורס הוא כארבעה חודשים (16 שבועות) . הקורס מוצע ברמות שונות של מתחילים ומתקדמים.
 • לקרוא ולכתוב ערביתלאנשים שרוצים גישה לספרות, שירה, עיתונות וערבית כשפה אזורית. הקורס נותן מענה לאלה שרוצים לרכוש כלים שפתיים שיאפשרו הבנה עמוקה של השפה הערבית ומנגנוניה. הקורס מדגיש את הקשרים בין הערבית הכתובה למדוברת ונותן כלים לקריאת טקסטים באופן עצמאי עם מילון. 
 • שיעורים פרטיים ליחידים ולזוגות המוכנים לשלם יותר אבל לקבל תוכנית פרטית מותאמת אישית , ניתן לקנות חבילות שיעורים פרטיים, בין אם במתכונת לדבר ערבית ובין אם בלקרוא ולכתוב ערבית.

למה אנחנו מבין כל בתי הספר השונים ללימוד ערבית ?

 • כי ערבית לומדים איפה שהמרחב דובר ערבית. בלב יפו, עיר שלא חדלה להוות סמל תרבות בכל המזרח התיכון למרות הזמנים הקשים, ובחנות הספרים הערבית הכי טובה באזור.
 • כי כשאתה ביאפא אתה חי, נושם ואוכל בערבית. בקפה שלפני השיעור או בארוחה שאחרי, תוכלו לשמוע את באי המקום מדברים ערבית בכל מגוון הרמות והסגנונות. כולם כאן מדברים ערבית - מעובדי החנויות ודרי הבניינים בסביבה ועד צרכני הספרות שבאים לחנות הספרים הכי ייחודית בעיר.
 • כי בבית הספר ללימוד ערבית של יאפא תמצאו את המורים הטובים והמנוסים ביותר הרגילים לעבוד עם תלמידים בכל הרמות. המדריכים יודעים להדגיש את המשותף בין השפה העברית לערבית, ומכירים את נפתולי המעבר בין שפת הספר לשפת הרחוב.
 • אירוח במיטב המסורת הערבית. קפה ותה על חשבון הבית בהפסקות בין השיעורים.
   
 • תקנון 

בית הספר לערבית ביאפא פתוח בשעות שבטבלה (מסומן בכחול).

  
קבוצות וארגונים יכולים לבחור בזמנים אחרים מהמסומן בטבלה בכפוף לגודל הקבוצה ותיאום עם בית הקפה וחנות הספרים יאפא.